Ponowne przedłużenie – informacja tutaj
[NIEAKTUALNA INFORMACJA]
Zamknięcie przez PKP przejazdu przy ul. Kościuszki w Radomsku – poprzednia informacja tutaj – zostaje przedłużone do 21.05.2026 r. włącznie, tj. autobusy linii numer 0, 2, 3, 6, 14, 23 wrócą na swoje planowane trasy dopiero w 22.05.2026 r. (w piątek). Tym samym przystanek Reymonta Kościuszki powróci wtedy do przejazdów liniowych, a przystanek Sierakowskiego Warszyca przestanie funkcjonować dla linii o numerach 2, 3, 6, 8, 14 oraz 23.